Den 10-11-2016 kl. 18:45

KAMPPROGRAM LØRDAG DEN 12. NOVEMBER 2016

 

KAMP

TID

PULJE

HOLD

Resultat

1

0900

1 – U7 årg. 10

NÆSTVED IF – SVEND GØNGE

 

2

0908

1 – U7 årg. 10

ØRSLEVS BATMÆND – NFC PIGER

 

3

0916

1 – U7 årg. 10

VIF BLÅ – VIF HVID 

 

4

0924

1 – U7 årg. 10

NÆSTVED IF – ØSTMØN

 

5

0932

1 – U7 årg. 10

SVEND GØNGE – ØRSLEVS BATMÆND

 

6

0940

1 – U7 årg. 10

NFC PIGER – VIF HVID

 

7

0948

1 – U7 årg. 10

VIF BLÅ – ØSTMØN

 

8

0956

1 – U7 årg. 10

NÆSTVED IF – ØRSLEVS BATMÆND

 

9

1004

1 – U7 årg. 10

SVEND GØNGE – NFC PIGER

 

10

1012

1 – U7 årg. 10

VIF HVID – ØSTMØN

 

11

1020

1 – U7 årg. 10

VIF BLÅ – NÆSTVED IF

 

12

1028

1 – U7 årg. 10

VIF HVID – SVEND GØNGE

 

13

1036

1 – U7 årg. 10

ØSTMØN – ØRSLEVS BATMÆND

 

14

1044

1 – U7 årg. 10

NFC PIGER – NÆSTVED IF

 

15

1052

1 – U7 årg. 10

SVEND GØNGE – VIF BLÅ

 

16

1100

1 – U7 årg. 10

ØRSLEVS BATMÆND – VIF HVID

 

17

1108

1 – U7 årg. 10

ØSTMØN – SVEND GØNGE

 

18

1116

1 – U7 årg. 10

NFC PIGER – VIF BLÅ

 

19

1124

1 – U7 årg. 10

VIF HVID – NÆSTVED IF

 

20

1132

1 – U7 årg. 10

ØRSLEVS BATMÆND – VIF BLÅ

 

21

1140

1 – U7 årg. 10

ØSTMØN – NFC PIGER

 

22

1148

Præmie

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U-7

 

23

1156

Præmie

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U-7

 

24

1204

2 – U13 årg. 05

AC Mobil – Karrebæk  

-

25

1212

2 – U13 årg. 05

Ørslev Sort – Ørslev Rød

-

26

1220

2 – U13 årg. 05

Faxe Ladeplads 1 – AC Mobil

-

27

1228

3 – U13 årg. 05

Næver4ever– Faxe Ladeplads 2

-

28

1236

3 – U13 årg. 05

Østmøn – Ørslev Hvid

-

29

1244

2 – U13 årg. 05

Karrebæk – Ørslev Sort

-

30

1252

2 – U13 årg. 05

Ørslev Rød – Faxe Ladeplads 1

-

31

1300

2 – U13 årg. 05

Ørslev Sort – AC Mobil

-

32

1308

3 – U13 årg. 05

Næver4ever – Ørslev Hvid

-

33

1316

3 – U13 årg. 05

Faxe Ladeplads 2 – Østmøn

-

34

1324

2 – U13 årg. 05

Karrebæk – Ørslev Rød

-

35

1332

2 – U13 årg. 05

Faxe Ladeplads 1 – Ørslev Sort

-

36

1340

3 – U13 årg. 05

Østmøn – Næver4ever

-

37

1348

3 – U13 årg. 05

Ørslev Hvid – Faxe Ladeplads 2

-

38

1356

2 – U13 årg. 05

Ørslev Rød – AC Mobil

-

39

1404

2 – U13 årg. 05

Faxe Ladeplads 1 – Karrebæk

-

40

1412

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 1 – Ørslev 2  

-

41

1420

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 3 – Ørslev 4

-

42

1428

4 – U14/15 årg 03/02

De sammenbragte – Muktar

-

43

1436

SEMIFIN. U13

Vinder Pulje 2 – Nr. 2 Pulje 3

-

44

1444

SEMIFIN. U13

Vinder Pulje 3 – Nr. 2 Pulje 2

-

45

1452

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 1 – Østmøn

-

46

1500

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 2 – Ørslev 3

-

47

1508

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 4 – Muktar

-

48

1516

FIN. 3-4 U13

Taber kamp 43 – Taber Kamp 44

-

49

1524

FIN. 1-2 U13

Vinder kamp 43 – Vinder Kamp 44

-

50

1532

Præmie

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U-13

 

51

1540

Præmie

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U-13

 

52

1548

4 – U14/15 årg 03/02

De sammenbragte – Østmøn

-

53

1556

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 1 – Ørslev 3

-

54

1604

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 2 – Ørslev 4

-

55

1612

4 – U14/15 årg 03/02

Muktar – Østmøn

-

56

1620

4 – U14/15 årg 03/02

De sammenbragte – Ørslev 1

-

57

1628

4 – U14/15 årg 03/02

Muktar – Ørslev 2 

-

58

1636

4 – U14/15 årg 03/02

Østmøn – Ørslev 3

-

59

1644

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 4 – Ørslev 1

-

60

1652

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 2 – De sammenbragte

-

61

1700

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 3 – Muktar

-

62

1708

4 – U14/15 årg 03/02

Østmøn – Ørslev 2 

-

63

1716

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 4 – De sammenbragte

-

64

1724

4 – U14/15 årg 03/02

Muktar – Ørslev 1

-

65

1732

4 – U14/15 årg 03/02

Ørslev 3 – De sammenbragte

-

66

1740

4 – U14/15 årg 03/02

Østmøn – Ørslev 4

-

67

1748

Præmie

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U-14/U15

 

68

1856

6 – U16/17P årg 01/00

Team Vordingborg-Ørslev – Vordingborg- Ørslev Fusion

-

69

1904

6 – U16/17P årg 01/00

Pink Power – Havdrup

-

70

1912

6 – U16/17P årg 01/00

Ringsted – Team Vordingborg - Ørslev

-

71

1920

5 – U16/17D årg 01/00

ØGIF – CJ Ejendomme

-

72

1928

5 – U16/17D årg 01/00

Østmøn – Nyråd

-

73

1936

6 – U16/17P årg 01/00

Vordingborg- Ørslev Fusion – Pink Power

-

74

1944

6 – U16/17P årg 01/00

Havdrup – Ringsted

-

75

1952

6 – U16/17P årg 01/00

Pink Power – Team Vordingborg - Ørslev

-

76

2000

5 – U16/17D årg 01/00

ØGIF – Østmøn

-

77

2008

5 – U16/17D årg 01/00

CJ Ejendomme – Nyråd

-

78

2016

6 – U16/17P årg 01/00

Vordingborg- Ørslev Fusion – Havdrup

-

79

2024

6 – U16/17P årg 01/00

Ringsted – Pink Power

-

80

2032

5 – U16/17D årg 01/00

Nyråd – ØGIF

-

81

2040

5 – U16/17D årg 01/00

Østmøn – CJ Ejendomme

-

82

2048

6 – U16/17P årg 01/00

Havdrup – Team Vordingborg - Ørslev

-

83

2056

6 – U16/17P årg 01/00

Ringsted – Vordingborg- Ørslev Fusion

-

88

2104

Præmie

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U-16/17 D+P

 

 

 

 

Hjertestarter

 

Der findes hjertestarter ved Klubhuset, Fragevej 4 samt i Minihallen Rynkebjerg 7