Den 10-11-2016 kl. 18:53

KAMPPROGRAM SØNDAG DEN 13. NOVEMBER 2016

 

Nr.

TID

PULJE

HOLD

Resultat

1

0830

7 – U8 årg 09

NFC 1 – Nyråd gul

-

2

0837

8 – U8 årg 09

NFC 2 – Nyråd sort

-

3

0844

9 – U8 årg 09

NFC 3 – Møns drenge

-

4

0851

7 – U8 årg 09

Svend Gønge – NFC 1

-

5

0858

8 – U8 årg 09

MSN – NFC 2

-

6

0905

9 – U8 årg 09

ØGIF – NFC 3

-

7

0912

7 – U8 årg 09

Nyråd gul – Svend Gønge

-

8

0919

8 – U8 årg 09

Nyråd sort – MSN

-

9

0926

9 – U8 årg 09

Møns drenge – ØGIF

-

10

0933

Mellemrunde A – U8

Vinder pulje 7 – Vinder Pulje 8

-

11

0940

Mellemrunde B – U8

Nr. 2 pulje 7 – Nr. 2 pulje 8

-

12

0947

Mellemrunde C – U8

Nr. 3 pulje 7 – Nr. 3 pulje 8

-

13

0954

Mellemrunde A – U8

Vinder pulje 8 – Vinder Pulje 9

-

14

1001

Mellemrunde B – U8

Nr. 2 pulje 8 – Nr. 2 pulje 9

-

15

1008

Mellemrunde C – U8

Nr. 3 pulje 8 – Nr. 3 pulje 9

-

16

1015

Mellemrunde A – U8

Vinder pulje 9 – Vinder Pulje 7

-

17

1022

Mellemrunde B – U8

Nr. 2 pulje 9 – Nr. 2 pulje 7

-

18

1029

Mellemrunde C – U8

Nr. 3 pulje 9 – Nr. 3 pulje 7

-

19

1036

PRÆMIE

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U8 – Årg. 09

 

20

1043

10 – U9 årg 08 (A)

Dragør 1 – FC Nakskov 2

-

21

1050

10 – U9 årg 08 (A)

NFC – Svend Gønge

-

22

1057

11 – U9 årg 08 (A)

NFC Blå – VIF Drenge

-

23

1104

11 – U9 årg 08 (A)

FC Nakskov 1 – ØGIF

-

24

1111

10 – U9 årg 08 (A)

Dragør 1 – NFC

-

25

1118

10 – U9 årg 08 (A)

Svend Gønge – FC Nakskov 2

-

26

1125

11 – U9 årg 08 (A)

NFC Blå – FC Nakskov 1

-

27

1132

11 – U9 årg 08 (A)

VIF Drenge – ØGIF

-

28

1139

10 – U9 årg 08 (A)

Svend Gønge – Dragør 1

-

29

1146

10 – U9 årg 08 (A)

NFC – FC Nakskov 2

-

30

1153

11 – U9 årg 08 (A)

ØGIF – NFC Blå

-

31

1200

11 – U9 årg 08 (A)

VIF Drenge – FC Nakskov 1

-

32

1207

12 – U9 årg 08 (B)

B. Frem – Dragør 2

-

33

1214

12 – U9 årg 08 (B)

NFC Rød – Nyråd gul

-

34

1221

SEMIFIN. U9 (A)

Vinder pulje 10 – Toer pulje 11

-

35

1228

SEMIFIN. U9 (A)

Vinder pulje 11 – Toer pulje 10

-

36

1235

13 – U9 årg 08 (B)

Bjæverskov 1 – Tingsted 1

-

37

1242

13 – U9 årg 08 (B)

NAB – Nyråd sort

-

38

1249

FIN. 3-4 U9 (A)

Taber kamp 34 – Taber kamp 35

-

39

1256

FIN. 1-2 U9 (A)

Vinder kamp 34 – Vinder kamp 35

-

40

1303

PRÆMIE

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U9 – Årg. 08 (A)

 

41

1310

12 – U9 årg 08 (B)

B. Frem – NFC Rød

-

42

1317

12 – U9 årg 08 (B)

Dragør 2 – Nyråd gul

-

43

1324

13 – U9 årg 08 (B)

Bjæverskov 1 – NAB

-

44

1331

13 – U9 årg 08 (B)

Tingsted 1 – Nyråd sort

-

45

1338

12 – U9 årg 08 (B)

Nyråd gul – B. Frem

-

46

1345

12 – U9 årg 08 (B)

NFC Rød – Dragør 2

-

47

1352

13 – U9 årg 08 (B)

Nyråd sort – Bjæverskov 1

-

48

1359

13 – U9 årg 08 (B)

Tingsted 1 – NAB

-

49

1406

14 – U9 årg 08 (C)

ØGIF sort – P-boy’z

-

50

1413

14 – U9 årg 08 (C)

HGB – Bjæverskov 2

-

51

1420

SEMIFIN. U9 (B)

Vinder pulje 12 – Toer pulje 13

-

52

1427

SEMIFIN. U9 (B)

Vinder pulje 13 – Toer pulje 12

-

53

1434

14 – U9 årg 08 (C)

Tingsted 2 – ØGIF sort

-

54

1441

14 – U9 årg 08 (C)

P-boy’z – HGB

-

55

1448

FIN. 3-4 U9 (B)

Taber kamp 51 – Taber kamp 52

-

56

1455

FIN. 1-2 U9 (B)

Vinder kamp 51 – Vinder kamp 52

-

57

1502

PRÆMIE

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U9 – Årg. 08 (B)

 

58

1509

14 – U9 årg 08 (C)

Bjæverskov 2 – Tingsted 2

-

59

1516

14 – U9 årg 08 (C)

ØGIF sort - HGB

-

60

1523

14 – U9 årg 08 (C)

P-boy’z - Tingsted 2

-

61

1530

14 – U9 årg 08 (C)

Bjæverskov 2 - ØGIF sort

-

62

1537

14 – U9 årg 08 (C)

HGB - Tingsted 2

-

63

1544

14 – U9 årg 08 (C)

Bjæverskov 2 - P-boy’z

-

64

1551

PRÆMIE

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U9 – Årg. 08 (C)

-

65

1558

16 – U10/11 årg 06/07

VIF Blå – FK 05 Supertøser

-

66

1605

17 – U10/11 årg 06/07

Dragør 1 – HG

 

67

1612

18 – U11 årg 06

ØGIF rød – ØGIF sort

-

68

1619

18 – U11 årg 06

Benløse – HG

-

69

1626

16 – U10/11 årg 06/07

FK 05 Supertøser – Vallensbæk

-

70

1633

17 – U10/11 årg 06/07

HG – VIF Hvid

-

71

1640

18 – U11 årg 06

Præstø – ØGIF rød

-

72

1647

18 – U11 årg 06

ØGIF sort – Benløse  

-

73

1654

16 – U10/11 årg 06/07

Vallensbæk – VIF Blå

-

74

1701

17 – U10/11 årg 06/07

VIF Hvid – Dragør 1

-

75

1708

18 – U11 årg 06

HG - Præstø

-

76

1715

18 – U11 årg 06

ØGIF rød – Benløse

-

77

1722

Mellemrunde A – U10/11

Bedste nr. 2 pulje 16/17 – Vinder pulje 16

-

78

1729

Mellemrunde B – U10/11

Taber pulje 16 - Dårligste nr. 2 pulje 16/17

-

79

1736

18 – U11 årg 06

ØGIF sort – Præstø

-

80

1743

18 – U11 årg 06

HG – ØGIF rød

-

81

1750

Mellemrunde A – U10/11

Bedste nr. 2 pulje 16/17 – Vinder pulje 17

-

82

1757

Mellemrunde B – U10/11

Taber pulje 17 – Dårligste nr.2 pulje 16/17

-

83

1804

18 – U11 årg 06

Benløse – Præstø

 

84

1811

18 – U11 årg 06

HG – ØGIF sort

-

85

1818

Mellemrunde A – U10/11

Vinder pulje 16 – Vinder pulje 17

-

86

1825

Mellemrunde B – U10/11

Taber Pulje 16 – Taber pulje 17

-

87

1832

PRÆMIE

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U10/11 – Årg. 06

-

88

1839

PRÆMIE

PRÆMIEOVERRÆKKELSE U11 – Årg. 06

 

 

 

Hjertestarter

 

Der findes hjertestarter ved Klubhuset, Fragevej 4 samt i Minihallen Rynkebjerg 7