Den 19-03-2015 kl. 16:37

LEDELSEN

Konsulent Økonomiansvarlig
Anders Jensen John Andersen
Håndværkerstræde 6 Ørslevvej 153
24 24 00 93 29 92 21 41
formand@oegif.dk oekonomi1@oegif.dk
  mellem 15,00 - 18,00
Sekretær Teknik & Drift klubhus
Nina Sørensen Benjamin Bonne Beck
Vestervej 4 st. Vangeleddet 24
25 13 99 79 40 54 60 23
sekretaer@oegif.dk drift1@oegif.dk
   
Fond & Frivill. ansv. Kiosk ansvarlig
 
  Robert Christiansen
. Ørslevvej 74
  60 88 97 70
ffansvarlig@oegif.dk kiosk1@oegif.dk
   
Gymnastik Fodbold
Tina Frederiksen Willi Becke
  Næstvedvej 194 A
21 61 44 42 40 77 77 28
gymnastik1@oegif.dk info.willi@becke.dk
  fodbold1@oegif.dk
   
Walk & Run Badminton
Morten Brøsen Mette Rasmussen
Ringriddervej 30 Svingkærvej 2
40 70 49 28 51 22 01 27
walkandrun1@oegif.dk badminton1@oegif.dk
   
Esport Petanque
Stig Jannerup Bent Dahl
Ørslevvej 81  
20 41 61 60 20 72 77 02
esport1@oegif.dk petanque1@oegif.dk
   
Økonomi hovedr. Økonomi hovedr.
Jeanette Jakobsen Beata Lizinczyk
oekonomi3@oegif.dk oekonomi2@oegif.dk
   
Økonomi Fodbold  
Pernille Abel  
oekonomi4@oegif.dk  
oegif.fodbold@gmail.com  

 

Hjertestarter

 

Der findes hjertestarter ved Klubhuset, Fragevej 4 samt i Minihallen Rynkebjerg 7