TRÆNERLISTE ØRSLEV FODBOLD

 

           

ÅRGANG NAVN TLF. MAIL TRÆNING
DR/PI Jesper Hansen 25451706 feldballe@hotmail.com Tirsdag & /Torsdag
U-5-6-7 Leif Helligsø 29485804 leifandersen81@gmail.com 17,00 - 18,00
  Kasper Jensen 41177448 skydebanen@hotmail.com  
         
DR/PI Benjamin Bonne Beck 40546023 benjaminbonnebeck@gmail.com Tirsd. 17,00 - 18,30
U-8-9 Kristian Levi Hansen 40929113 kognhansen@yahoo.dk Torsd. 17,00 18,00
  Kasper Jensen 41177448 skydebanen@hotmail.com  
         
         
DR/PI Kasper Jensen 41177448 skydebanen@hotmail.com Tirsdag & Torsdag
U-10 - U-11 Michael Huge 20852120 norskhuge@gmail.com 17,00 - 18,30
  Morten Larsen 20823383 urfrans@gmail.com  
  Tommy Apel 20116068 tommyapel@privat.dk  
         
DR/PI Jesper Hansen 25451706 feldballe@hotmail.com Tir./Tor.
U-12 & U-13 Oliver N. Frederiksen 60524406 oliver.normann.frederiksen@gmail.com 17,00 - 18,30
  Niclas Kjær 21516145 bayern2710@gmail.com  
  Brian Banke Nielsen 22233154 nielsenbrian86@gmail.com  
  Thomas Dinesen 40871214 thomasdinesen37@gmail.com  
  Mette Juul 21601956 vangeleddet32@hotmail.com  
         
DRENGE Lars Dehn Jensen 41829317 dehn.jensen@youmail.dk Tir./Tor.
Årg. 04 & 05 Søren Johannesen 29904991 trudshoej@gmail.com 17,00 - 18,30
         
DRENGE       Tir./Tor.
Årg. 00-01-02-03 Træner med senior     18,30 - 20,00
         
Serie 2 Rasmus Christensen 28181086 rallechr@hotmail.com Tir./Tor.
  Søren Vængtoft 40454961 svgreenland@hotmail.com 18,30 - 20,00
Holdleder        
Serie 4 Steen Jensen 20825053 nygaardsvej19@gmail.com  
Serie 5 Jacob Uggi 22111638 jacob.u.larsen@gmail.com  
         
Kvindesenior Nina Sørensen 25139979 nina.orslev@gmail.com Man./Ons.
  Rikke Thye 22342258 molter28@hotmail.com 18,00 - 19,30
         
Målmands-       Tirsdag kl. ??
træner Hver tirsdag kl. 17,00      
  Martin Jørgensen 22155051    
         
Veteran Benjamin Larsen 25510981 bla@cgsl.dk Ingen træning
  Jan Kristensen 20555513 jevnela@gmail.com kun kampe
  Torben Stavnsbjerg 42969976 a.stavnsbjerg@mail.dk hver onsdag
         
HBKøge Nina Sørensen 25139979 nina.orslev@gmail.com  
         
Kridt - Gif'en Ebbe Andersen 41277939 ebbea@outlook.com  
Kridt Kasper Hincheli 29452925 hincheli@gmail.com  
Kridt Bo Kristiansen 29907259 kristiansen.bo@gmail.com  
  kridt bestilles på mail   kridt@vordingborg.dk  
IT - Gif'en Kurt Højgaard 51494080 kurt.hojgaard@outlook.com  

 

Hjertestarter

 

Der findes hjertestarter ved Klubhuset, Fragevej 4 samt i Minihallen Rynkebjerg 7