TRÆNERLISTE ØRSLEV FODBOLD

 

           

ÅRGANG NAVN TLF. MAIL TRÆNING
DR/PI Kasper Jensen 4117 7448 skydebanen@hotmail.com Tir./Tor.
Årg. 2012 & Jesper Hansen 3029 3835 feldballe@hotmail.com 16,30 - 17,30
Årg. 2013 Thomas Helmig 5099 9293 helmig82@gmail.com  
DR/PI Kasper Jensen 4117 7448 skydebanen@hotmail.com Tir./Tor.
Årg. 2010 & Benjamin Bonne Beck 4054 6023 benjaminbonnebeck@gmail.com 17,00 - 18,00
Årg. 2011 Kristian Levi Hansen 4092 9113 kognhansen@yahoo.dk  
  Jesper Hansen 3029 3835 feldballe@hotmail.com  
         
DR/PI Jesper Rasmussen 5151 5506 jerasmussen@kabelmail.dk Tir./Tor.
Årg. 2008 & Tommy Apel 2011 6068 tommyapel@privat.dk Årg. 09
Årg. 2009 Michael Huge 2085 2120 norskhuge@gmail.com 17,00 - 18,00
  Morten Larsen 2082 3383 urfrans@gmail.com Årg. 08
  Kasper Jensen 4117 7448 skydebanen@hotmail.com 17,00 - 18,30
         
DR/PI Jesper Hansen 3029 3835 feldballe@hotmail.com Tir./Tor.
Årg. 2006 & Oliver N. Frederiksen 6052 4406 oliver.normann.frederiksen@gmail.com 17,00 - 18,30
Årg. 2007 Mette Juul 2160 1956 vangeleddet32@hotmail.com  
         
DRENGE Lars Dehn Jensen 4182 9317 dehn.jensen@youmail.dk Tir./Tor.
Årg. 04 & 05?? Søren Johannesen 2990 4991 trudshoej@gmail.com 17,00 - 18,30
         
DRENGE Kenneth Schultz Hansen 2391 4715 dr_hansen@hotmail.com Tir./Tor.
Årg. 2002 &       17,00 - 18,30
Årg. 2003 Birgitte Nielsen 4063 0567 bnielsen4444@gmail.com  
         
DRENGE        
Årg. 00-01??? Træner med senior     18,30 - 20,00
         
PIGER U-16        
Årg. 00 til 04 Brit Christiansen 2237 3657 kridt@icloud.com  
holdsamarbejde        
med VIF Jørgen Jakobsen 2979 7510 joergenjak@gmail.com  
         
Serie 2 Brian Kristensen 6165 5041 havnevej@hotmail.com Tir./Tor.
  Sonni Ørregaard 5180 3931 sonni.oerregaard2@skolekom.dk 18,30 - 20,00
Holdleder Benjamin Larsen 2551 0981 bla@catergroent.dk  
Serie 4 Steen Jensen 2082 5053 nygaardsvej19@gmail.com  
 
       
Serie 5 Jacob Uggi 2211 1638 jacob.u.larsen@gmail.com  
Kvinde Danni Holse 2859 5893 crom-danni@hotmail.com Man./Ons.
Senior?? Sabrina Holse 2234 2258 kvik87@hotmail.com 17,30 - 19,00
         
Målmands- Dan Jørgensen 4055 0835 danmaal@gmail.com Tirsdag kl. 17
træner Hver tirsdag kl. 17,00      
         
Veteran Benjamin Larsen 2551 0981 bla@catergroent.dk Ingen træning
  Jan Kristensen 2055 5513 jevnela@gmail.com kun kampe
  Torben Stavnsbjerg 4296 9976 a.stavnsbjerg@mail.dk hver onsdag
         
HBKøge Nina Sørensen 2513 9979 nina.orslev@gmail.com  
         
Fodb.Fitness Nina Sørensen 2513 9979 nina.orslev@gmail.com  
         
Kridt - Gif'en Ebbe Andersen 4127 7939 ebbea@outlook.com  
Kridt Kasper Hincheli 2945 2925 hincheli@gmail.com  
Kridt Bo Kristiansen 2990 7259 kristiansen.bo@gmail.com  
  kridt bestilles på mail   kridt@vordingborg.dk  
IT - Gif'en Kurt Højgaard 5149 4080 kurt.hojgaard@outlook.com  

 

Hjertestarter

 

Der findes hjertestarter ved Klubhuset, Fragevej 4 samt i Minihallen Rynkebjerg 7