TRÆNERLISTE ØRSLEV FODBOLD

 

           

ÅRGANG NAVN TLF. MAIL
Fodboldformand Troels Axelsen 40553941 troelsaxelsen@gmail.com
Næstformand Kim Ahlburg 25143170 ahlburg936@gmail.com
Aktivitetsansv.      
Ungdomsformand Jan Hirsvang 30844863 janhirsvang@gmail.com
       
U 05 - U 06 Brian Skytte 28900696 camilla.jos91@gmail.com
tir.tor. 16,30 - 17,00 Marc Otto 53706336 marc_otto@hotmail.com
       
U 07 Jan Freddy Hansen 24630064 janfreddys@hotmail.com
tir.tor. 17,15 - 18,15 Kim Andersen 20489484 kummeandersen@gmail.com
       
U 08 Kim Ahlburg 25143170 ahlburg936@gmail.com
tir. tor. 17,15 - 18,15 Dennis Eriksen 6024 7873 dejner@msn.com
  Kennett Capion 42321775 capion77@hotmail.com
       
U 09 - U10 Jan Hirsvang 30844863 janhirsvang@gmail.com
tir. tor 17,00 - 18,30 Kristian Holm Larsen 29861508 heidial@gmail.com
  Kent Karstensen 40628976 karstensen7@gmail.com
  Leif Helligsø 29455804 leifandersen81@gmail.com
       
U 11 - U 12 Lars Stage 29421832 larsbostage@hotmail.com
tir. tor. 17,00 - 18,30 Thomas Fich 20408160 thomas_jensen76@hotmail.com
  Jasmin Bijedic 23340908 gacanka_s@hotmail.com
       
U 13 - U 14 Thomas Frederiksen 71957501 tf@dansk-specialtransport.dk
Tir. Tor. 17,00 - 18,30 Benjamin B. Beck 40546023 benjaminbonnebeck@gmail.com
  Kristian L. Hansen 40929113 kognhansen@yahoo.dk
       
Målmandstræner Jasmin Bijedic 23340908 gacanka_s@hotmail.com
       
U 15 - U 16 Tommy Apel 20116068 tommyapel@privat.dk
Ons. 17,30 - 19,15 i Ørslev Kasper Jensen 41177448 skydebanen@hotmail.com
       
Transitionstræner Søren Vængtoft 40454961 svgreenland@hotmail.com
       
Seniorformand Jacob Uggi 22111638 jacob.u.larsen@gmail.com
       
Serie 2 Casper Brinn 28510676 casper_brinn@hotmail.com
Tir. Tor. 19,00 - 20,30 Mikkel Porsborg 41577448 mikkel_pors@jubii.dk
  Sonni Ørregaard 51803931 sonnioe@gmail.com
Holdleder Mikkel Gyllenborg 53310877 m.gyllenborg@hotmail.com
Holdleder Jonas Brønsvig 22462205 jonasjessgronsvig@hotmail.com
Fys Simone Palm 22814883 spalmlarsen@gmail.com
       
Serie 4 Mathias Hansen 22893401 mathiashansen89@hotmail.com
       
Serie 5 Tobias Juul Andersen 29936429 tuddejuul@hotmail.com
       
Målmandstræner      
       
VETERAN Benjamin Larsen 25510981 bla@cgsl.dk
  Torben Stavnsbjerg 42969976 a.stavnsbjerg@mail.dk
       
Motionsfodbold Erik Kunnerup 22329253 erik.kunnerup@gmail.com
Mandag 19,00 - 20,00 Adam Munk 42245877 adammunk@live.dk
       
Kvindesenior Steen Jensen 20825053 nygaardsvej19@gmail.com
Man. Ons. 18,30 - 20,00      
       
Kridt Michael Huge 20852120 norskhuge@gmail.com
Kridt Kim Ahlburg 25143170 kimahlburg@hotmail.com
Kridt Jasmin Bijedic 23340908 gacanka_s@hotmail.com
Ebbe Andersen kridt bestilles på mail   kridt@vordingborg.dk
IT Kurt Højgaard 51494080 kurt.hojgaard@outlook.com

 

Hjertestarter

 

Der findes hjertestarter ved Klubhuset, Fragevej 4 samt i Minihallen Rynkebjerg 7